AGILITY & DOGFRISBEE & DOGFITNESS TÁBOR
ČERNOTÍN 
26. - 30. 7. 2021

Kdy:
pondělí 26. 7. - pátek 30. 7. 2021

Místo:
Černotín (u Hranic na Moravě), fotbalové hřiště se zázemím

Přihláška:

Sporty a kombinace:
Agility, dogfrisbee a dogfitness/triky. Možné jsou buď kombinace dvou sportů, nebo pouze jeden sport (kromě dogfrisbee!!). U dogfitness preferujeme kombinace, agility není problém i jako samostatný sport, dogfrisbee samostatně není možné. Prosíme, mějte na paměti, že když se přihlásíte se dvěma psy a každého na jiné kombinace, je pro nás velmi složité vypracovat rozvrh tak, abyste nemuseli být zrovna na dvou místech současně, a je možné, že se to občas nemusí podařit. Proto si to prosím pečlivě rozmyslete, zda jste schopní celý tábor přebíhat mezi několika sporty a psy :o) Je možné se přihlásit jako jeden tým, ale psy si střídat.
Každý ze dvou zvolených sportů budete trénovat 1x denně v tréninkovém bloku, ráno/dopoledne nebo odpoledne/večer. V případě, že zvolíte jen jeden sport, máte 2 tréninkové bloky denně.

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).
Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Instruktoři:
Agility - Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost v Psím centru Jonatán a věnuje se také canisterapii)

Dogfrisbee - Lucie Schönová (4x Mistryně ČR ve freestylu, Mistryně ČR v Quadrupedu, Mistryně ČR v SPTF, 6x Mistryně Evropy v Quadrupedu, Mistryně světa v SPTF, světová rekordmanka v Quadrupedu aj., rozhodčí dogfrisbee Level 3)

Dogfitness & triky - MVDr. Veronika Gesierichová (specializace na pozitivní upevňování a péči o pohybový aparát, hráčka dogfrisbee, majitelka a trenérka Dogfitness.cz)

Program: 
Příjezd ráno/dopoledne (čas bude upřesněn v info mailu před táborem), ubytování, oběd a po obědě začínají tréninky. Tréninky budou 1. den 1 trénink (odpo), 2. - 4. den 2x denně, 5. den 1x (dopo). Během celého tábora se můžete zúčastnit doplňkových soutěží a her :-) Odjezd domů po ukončení tábora poslední den odpoledne. Všechny tři psí sporty jsou vhodné pro všechny úrovně účastníků (od začátečníků po závodníky).

Ubytování: 
Ve vlastních stanech. Na stanování je k dispozici opravdu velký prostor, ale je převážně na slunci, proto berte s sebou stínící zařízení :-) Pro psy s sebou klece / domečky / úvazové kolíky. V klubovně jsou k dispozici sprchy, WC a kuchyňka. Nedaleko je řeka na schlazení psů (i lidí :-))

Stravování: 
Snídaně vlastní. Obědy je možné objednávat hromadnou objednávkou z restaurace, objednává se vždy den předem a je na výběr z několika jídel. Večeře vlastní, je možné využít velký gril, který pofrčí každý večer. 

V areálu je klubovna s vařičem, dvě ledničky, varná konvice. V blízkosti je malý vesnický obchod, větší obchoďáky jsou v nedalekých Hranicích na Moravě.

Cena:
Jeden cvičící tým (výcvik, ubytování/zázemí) - 2600,-
Druhý pes ve výcviku - 1500,-
Necvičící doprovod (ubytování) - 500,-
Necvičící pes - zdarma

Platby na účet 3200888650/6800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Černotín)
_______________________________________________________________

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 31. 3. 2021 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 31. 5. 2021.

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz) - řeší platby, ubytování
Lucka - 605 733 283 (lucky.darri@seznam.cz) - řeší web, přihlášky

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
ke dni 11. 6. 2021

zaplaceno celé, zaplacena záloha

agility + dogfrisbee (PLNO)
1. Bětka + Dexter
2. Marťa + Bejlinka
3. Alča + Messi

4. Pája + Shailene
5. Kača + Ram
6. Martina + Evžen

agility + fitness/triky (PLNO)
1. Šárka + Django
2. Šárka + Arwen

3. Natka + Sunny
4. Lenka + Codiaq/Sindy

agility (PLNO)
1. Verča + Grace
2. Verča + Kery
3. Katka + Mia
4. Anastázie + Stella

5. Eliška + Róza
6. Linda + Ferda
7. Lucie + Ebi

fitness/triky + dogfrisbee (PLNO)
1. Terka + Kira
2. Alča + Best  
3. Lenka + Nuri/Wess
4. Kača + Tazz
5. Kača + Bezzu

6. Ajka + Buštěk
7. Nikol + Růža
8. Terka + Ember

fitness/triky (PLNO)
1. Hanka + Ria
2. Ajka + Šňupa

náhradník
Karča + Árčí