AGILITY & DOGFRISBEE & HOOPERS TÁBOR
ČERNOTÍN 
2. - 7. 7. 2024

Kdy:
úterý 2. 7. - neděle 7. 7. 2024 (příjezd v úterý 2. 7. od 17:00, odjezd neděle 8. 7. po obědě)

Místo:
Černotín (u Hranic na Moravě), fotbalové hřiště se zázemím

Přihláška:

zde

Sporty a kombinace:

Agility, dogfrisbee a hoopers. Možné jsou buď kombinace dvou sportů, nebo pouze jeden sport. Prosíme, mějte na paměti, že když se přihlásíte se dvěma psy a každého na jiné kombinace, je pro nás velmi složité vypracovat rozvrh tak, abyste nemuseli být zrovna na dvou místech současně, a je možné, že se to občas nemusí podařit. Proto si to prosím pečlivě rozmyslete, zda jste schopní celý tábor přebíhat mezi několika sporty a psy :o) Je možné se přihlásit jako jeden tým, ale psy si střídat.
Každý ze dvou zvolených sportů budete trénovat 1x denně v tréninkovém bloku, ráno/dopoledne nebo odpoledne/večer. V případě, že zvolíte jen jeden sport, máte v daném sportu 2 tréninkové bloky denně.

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).
Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Instruktoři:
Agility - Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost v Psím centru Jonatán a věnuje se také canisterapii)

Dogfrisbee - Lucie Schönová (4x Mistryně ČR ve freestylu, Mistryně ČR v Quadrupedu, Mistryně ČR v SPTF, 6x Mistryně Evropy v Quadrupedu, Mistryně světa v SPTF, světová rekordmanka v Quadrupedu aj., rozhodčí dogfrisbee Level 3)

Hoopers - Veronika Višvaderová a Lenka Glacová

Program: 
Příjezd v úterý večer (po 17:00), ubytování, ve 21:00 meeting u hlavní budovy. Tréninky začínají středečním ránem a budou vždy 2x denně kromě pátečního dopoledne, které bude věnováno doplňkovým soutěžím, hrám, tréninku bez psů atd. a psi dostanou půl dne volno, a kromě neděle, kdy se trénuje již pouze dopoledne a obědem tábor končí. Odjezd domů po ukončení tábora poslední den po obědě.

Všechny tři psí sporty jsou vhodné pro všechny úrovně účastníků (od začátečníků po závodníky).

Ubytování: 
Ve vlastních stanech. Na stanování je k dispozici opravdu velký prostor, ale je převážně na slunci, proto berte s sebou stínící zařízení :-) Pro psy s sebou klece / domečky / úvazové kolíky. V klubovně jsou k dispozici sprchy, WC a kuchyňka. Nedaleko je řeka na schlazení psů (i lidí :-))

Stravování: 

Obědy  budeme opět dovážet z restaurace, objednává se vždy den předem a je na výběr z několika jídel. Večeře vlastní, je možné využít velký gril, který pofrčí každý večer, uhlí bude k dispozici. Týden před táborem budeme objednávat oběd na pondělí, takže všem napíšeme mail s info před odjezdem a prosíme o rychlou zpětnou vazbu ohledně Vašeho obědu.
Snídaně vlastní. Nezapomeňte vlastní nádobí!

V areálu je klubovna s vařičem, dvě ledničky, varná konvice. V blízkosti je malý vesnický obchod, větší obchoďáky jsou v nedalekých Hranicích na Moravě.

Cena:

Jeden cvičící tým (výcvik, ubytování/zázemí) - 4550,-
Pouze výcvik bez ubytování - 3200,-
Druhý pes ve výcviku - 3200,-
Trénující člověk jen dogfrisbee bez psa (2x denně technika házení, hry, soutěže) - 800,-
Necvičící doprovod 12 let a více (ubytování) - 800,-
Necvičící doprovod 0-5 let (ubytování) - 300,-
Necvičící doprovod 6-12 let (ubytování) - 650,-
Necvičící pes - zdarma

Platby na účet 1411989006/2700. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Černotín)
_______________________________________________________________

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 30. 4. 2024 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 31. 5. 2024.

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.
V případě zrušení tábora ze strany organizátora se peníze za tábor vrací.

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz) - řeší platby, ubytování
Lucka - 605 733 283 (lucky.darri@seznam.cz) - řeší web, přihlášky

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

ke dni 15. 6. 2024
počty míst jsou orientační, mohou se upravit podle zájmu přihlášených na různé sporty

placena záloha
placeno celé

agility + dogfrisbee (PLNO)

1. Martina + Agáta
2. Pája + Shailene
3. Bára + Sally
4. Marťa + Kapi

agility + hoopers
1. Pavlína + Daisy
2. 
3. 
4. 

agility (PLNO)

1. Alča + Baya
2. Bětka + Dex
3. Klára + Žofie
4. Táňa + Dája
5. Táňa + Chance

6. Verča + Kery
7. Šárka + Cerri

dogfrisbee (PLNO)
1. Kača + Bezzu
2. Terka + Ember
3. Terka + Kira
4. Evča + Ebi
5. Lea + Frank
6. Viki + Argo

--- náhradníci---
7. Ema + Dusty

hoopers
1. Evča + Aras / Didi
2. 
3.
4.