FLECK

PLEMENO: eurohound
NAROZEN: 5. 6. 2019
OTEC: Cafu
MATKA: Mariom
CHOVATEL: Martin Vrtěl 
RODOKMEN: zde
MÍRY: výška nevíme, váha 36 kg
SPORTY: mushing, dogfrisbee


Fleček nebyl vůbec plánované štěně. Narodil se u nás po Cafuovi a Mariom spolu s dalšími 9 žlutými prťousy. Záhy je začal přerůstat a vůbec to byl takový rozkošný valibuk, který za mnou pořád lozil... že prostě nešlo odolat :-) Doteď je největší z celého vrhu a vůbec z celého našeho kennelu, naštěstí do té ošklivé převislé kůže dorostl a je z něj žlutobílý flekatý krasavec s hlavou velkou jako kýbl :-)

Fleček je milouš a kliďas, nekonfliktní ťulda, ale když se rozjede, tak to je síla :-) Je to velká hračička, s míčkem si vystačí i sám, nesmírně rád si ho sám hází, fluše a kope nohama, aby na něj zase mohl zaútočit. Zbožňuje i frisbee, ale s jeho velikostí a "hbitostí" je mu tak trochu jedno, jestli disk chytí či nechytí, hlavně že tam prostě někde je :D

V zápřahu je to nesmírný silák - aktuálně jednoznačně nejsilnější z mých psů a umí se do toho položit tak, až drny lítají. Poměrně hezky si vybírá stopu a spolu s tím, že nedělá bordel a vnímá mě, z něj dělá fajn psa i dopředu do spřežení. Zatím je ale ještě mlaďoučký, takže uvidíme, co z tohoto obříka bude :-)