FLECK

PLEMENO: eurohound
NAROZEN: 5. 6. 2019
OTEC: Cafu
MATKA: Mariom
CHOVATEL: Martin Vrtěl 
RODOKMEN: zde
CHOVNOST: nabízím ke krytí
MÍRY: výšku nevíme, váha 36 kg
ZDRAVÍ: RTG DKK, DLK, páteř, ramena, kolena ve 2 letech - vše čisté
SPORTY: mushing, dogfrisbee


Fleček nebyl vůbec plánované štěně. Narodil se u nás po Cafuovi a Mariom spolu s dalšími 9 žlutými prťousy. Záhy je začal přerůstat a vůbec to byl takový rozkošný valibuk, který za mnou pořád lozil... že prostě nešlo odolat :-) Doteď je největší z celého vrhu a vůbec z celého našeho kennelu, naštěstí do té ošklivé převislé kůže dorostl a je z něj žlutobílý flekatý krasavec s hlavou velkou jako kýbl :-)

Fleček je milouš a kliďas, ale když se rozjede, lítají drny :D Je to velká hračička, s míčkem si vystačí i sám, nesmírně rád si ho sám hází, fluše a kope nohama, aby na něj zase mohl zaútočit. Svou milovanou pískací sovičku dostává po doběhu v zápřahu za odměnu. Zbožňuje i frisbee, ale s jeho velikostí a "hbitostí" je mu tak trochu jedno, jestli disk chytí či nechytí, hlavně že tam prostě někde je :D

V zápřahu je to nesmírný silák - aktuálně jednoznačně nejsilnější z mých psů a umí se do toho položit, jak kdyby táhnul vlak :-) Hezky si vybírá stopu, dokáže na ni přetáhnout i vedlejšího psa, nerozhodí ho předjíždění ani agresivní okolní psi, takže do příští zimní sezony s ním ve spřežení již počítám do lídru, kde vystřídá svého úžasného tátu Cafua.