AGILITY & DOGFRISBEE TÁBOR
TEMPLŠTÝN 
5. - 9. 7. 2021

Kdy:
pondělí 5. - pátek 9. 7. 2021

Místo:

rekreační středisko pod Templštýnem
https://www.rspodtemplstynem.cz/ 

Přihláška:

Sporty a kombinace:
Agility, dogfrisbee - možné jsou buď kombinace obou sportů, nebo pouze jeden sport. Prosíme, mějte na paměti, že když se přihlásíte se dvěma psy a každého na jiné kombinace, bude možná trochu složité vypracovat rozvrh tak, abyste nemuseli být zrovna na dvou místech současně a může se stát, že někdy budete přebíhat mezi sporty a psy :-) Uděláme ale samozřejmě vše, co je v našich silách, aby se tak nedělo. Je také možné se přihlásit jako jeden tým, ale psy si střídat.
Každý ze dvou zvolených sportů budete trénovat 1x denně v tréninkovém bloku, ráno/dopoledne nebo odpoledne/večer. V případě, že zvolíte jen jeden sport, máte 2 tréninkové bloky denně.

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).
Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Instruktoři:
Agility - Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost v Psím centru Jonatán a věnuje se také canisterapii)

Dogfrisbee - Lucie Schönová (4x Mistryně ČR ve freestylu, Mistryně ČR v Quadruedu, Mistryně ČR v SPTF, 6x Mistryně Evropy v Quadrupedu, Mistryně světa v SPTF, světová rekordmanka v Quadrupedu aj., rozhodčí dogfrisbee Level 3)

Program: 
Příjezd ráno/dopoledne (čas bude upřesněn v info mailu před táborem), ubytování, oběd a po obědě začínají tréninky. Tréninky budou 1. den 1 trénink (odpo), 2. - 4. den 2x denně, 5. den 1x (dopo). Během celého tábora se můžete zúčastnit doplňkových soutěží a her :-) Odjezd domů po ukončení tábora poslední den odpoledne. Oba psí sporty jsou vhodné pro všechny úrovně účastníků (od začátečníků po závodníky).

Ubytování: 

V chatkách po 2-4 lidech, případně za příplatek chatka sólo, nebo ve vlastním stanu dle libosti. Pro psy s sebou klece / domečky / úvazové kolíky. Chatky jsou převážně bez elektrických zásuvek (světlo v nich je)! K dispozici sprchy, WC, hospoda přímo v areálu + jídelna, tři venkovní bazény zdarma. Přímo areálem teče parádní řeka na schlazení psů (i lidí :-)) 
Pozor, v celém areálu je velmi špatný mobilní signál, je proto velice osvěžující nečumět celý den do mobilu :-) Signál lze chytit v prostoru jídelny nebo na kopečku nad areálem.

P. S. kdo si pamatuje poslední tábor na tomto místě, tak nastala změna pronajímatele areálu a byly vyměněni i kuchaři, v roce 2020 jsem tam 2x jedla a bylo to lepší než tehdy :-)

Stravování: 

Možnost plné penze (začíná a končí se obědem), polopenze (snídaně a večeře). Pokud si dovezeme vlastní grily, tak si u chatek můžeme po večerech grilovat :-)

Cena:

Jeden cvičící tým, chatka po 2-4 lidech (výcvik, ubytování v chatce a zázemí) - 3000 Kč,-
Jeden cvičící tým, chatka sólo pro 1 člověka (výcvik, ubytování v chatce a zázemí) - 3600 Kč,-
Jeden cvičící tým, vlastní stan (výcvik, ubytování ve stanu, zázemí) - 2700 Kč,-

Druhý pes ve výcviku - 1500 Kč
Necvičící doprovod (ubytování) - 800 Kč

Necvičící pes - zdarma
Plná penze (začíná a končí se obědem) - 1250 Kč
Polopenze (snídaně a večeře) - 620 Kč
Děti plná penze - 1050 Kč
Děti polopenze - 540 Kč

Platby na účet 3200888650/6800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Templštýn)

_______________________________________________________________

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 31. 3. 2021 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 31. 5. 2021.

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz) - řeší platby, ubytování
Lucka - 605 733 283 (lucky.darri@seznam.cz) - řeší web, přihlášky

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
ke dni 16. 6. 2021

zaplaceno celé, zaplacena záloha

agility + dogfrisbee (PLNO)
1. Terka + Ember
2. Marťa + Bejlinka
3. Barbora + Sally
4. Natka + Dante
5. Marťa + Kápo
6. Karolína + Koko
7. Domka + Karel / Bee

agility (PLNO)
1. Táňa + Dája
2. Vlasta + Annie
3. Karolína + Rosie

4. Lucka + Alto
5. Naty + Sunny
6. Katka + Ginevra
7. Katka + Debinka

8. Kamča + Bessy / Teddy

dogfrisbee (PLNO)
1. Terka + Kira
2. Kača + Bezzu
3. Eva + Aras
4. Eva + Abee