AGILITY & DOGFRISBEE & DOGDANCING TÁBOR
TEMPLŠTÝN 15
. - 20. 7. 2024

Kdy:
pondělí 15. 7. - sobota 20. 7. 2024 (příjezd pondělí večer po 16:00, odjezd sobota po obědě)

Místo:

rekreační středisko pod Templštýnem
https://www.rspodtemplstynem.cz/ 
Tábor probíhá za normálního provozu rekreačního střediska, nemáme jej uzavřen pouze pro nás.

Přihláška:
zde

Sporty a kombinace:
Agility, dogfrisbee a dogdancing/triky. Možné jsou buď kombinace dvou sportů, nebo pouze jeden sport. Prosíme, mějte na paměti, že když se přihlásíte se dvěma psy a každého na jiné kombinace, je pro nás velmi složité vypracovat rozvrh tak, abyste nemuseli být zrovna na dvou místech současně, a je možné, že se to občas nemusí podařit. Proto si to prosím pečlivě rozmyslete, zda jste schopní celý tábor přebíhat mezi několika sporty a psy :o) Je možné se přihlásit jako jeden tým, ale psy si střídat. Na dogfrisbee je možné se nahlásit i jenom na házení bez psa + frisbee hry.

Každý ze dvou zvolených sportů budete trénovat 1x denně v tréninkovém bloku, ráno/dopoledne nebo odpoledne/večer. V případě, že zvolíte jen jeden sport, máte v daném sportu 2 tréninkové bloky denně. 

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).

Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Instruktoři:
Agility - Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost v Psím centru Jonatán a věnuje se také canisterapii)

Dogfrisbee - Lucie Schönová (4x Mistryně ČR ve freestylu, Mistryně ČR v Quadruedu, Mistryně ČR v SPTF, 6x Mistryně Evropy v Quadrupedu, Mistryně světa v SPTF, světová rekordmanka v Quadrupedu aj., rozhodčí dogfrisbee Level 3)

Dogdancing/triky - Alča Smolíková (14x mistr ČR, Mistr Evropy,  Vicemistr světa, 1., 2., 3.místo na Crufts, Titul dogdancing šampion s 6 psy, rozhodčí dogdancingu)

Program: 
Příjezd v pondělí po 16:00, ubytování, ve 21:00 meeting (večeře v 18:00). Tréninky se psy budou 2x denně od úterního rána. 

Ve čtvrtek dopoledne si pak malinko pospíme, dáme táborovou hru a psi budou mít půl den volna. Trénuje se do sobotního dopoledne a poté je možnost odjezdu. POZOR, chatky bohužel musejí být v sobotu vyklizeny už do 10:00! 

Všechny tři psí sporty jsou vhodné pro všechny úrovně účastníků (od začátečníků po závodníky).

Ubytování: 

V chatkách po 2-4 lidech, případně za příplatek chatka sólo, nebo ve vlastním stanu dle libosti. Pro psy s sebou klece / domečky / úvazové kolíky. Chatky jsou převážně bez elektrických zásuvek (světlo v nich je)! K dispozici sprchy, WC, hospoda přímo v areálu + jídelna, tři venkovní bazény zdarma. Přímo areálem teče parádní řeka na schlazení psů (i lidí :-)) Vlastní spacáky a lůžkoviny s sebou!

Počty doprovodů se můžou měnit max. do dvou měsíců před táborem, ale počty chatek musí být jasné už nyní při přihlášení. Zároveň prosíme o Vaše celé jméno a příjmení a reálné datum narození, stejné informace musíme mít i o všech osobách, kteří budou dělat doprovod. Rekreační areál tyto informace vyžaduje.

Pozor, v celém areálu je velmi špatný mobilní signál, je proto velice osvěžující nečumět celý den do mobilu :-) , ale na "home office" to není. Signál lze chytit v prostoru jídelny nebo na kopečku nad areálem.

Stravování: 

Možnost plné penze (začíná a končí se obědem), polopenze (snídaně a večeře). Večer většinou sedíme u ohně a grilujeme nebo opékáme buřty :-)

Cena:
Výcvik + ubytování (při obsazenosti chatky aspoň dvěma lidma): 5100 Kč
Výcvik + ubytování (samostatná chatka pro 1 osobu): 6100 Kč
Doprovod bez výcviku (při obsazenosti chatky aspoň dvěma lidmi): 1300 kč
Výcvik + ubytování ve stanu nebo autě: 4700 Kč
Doprovod bez výcviku ve stanu: 900 kč
Druhý pes ve výcviku: 3200 Kč
Jen výcvik bez ubytování: 3200 Kč 
Trénující člověk jen dogfrisbee bez psa (technika házení, hry, soutěže):  800 Kč

Děti do 3 let zdarma.
Příplatek za chatku se zásuvkou (musí se napsat hned do přihlášky): 90 kč na noc (tedy 450 kč za celý tábor)

Ubytování o den méně pro lidi, kteří by chtěli na výcvik pouze k Alče a jet tedy o den dříve domů (samozřejmě pokud chtějí jet domů dříve) – mínus 200 kč na sdílené chatce a mínus 400 kč na samostatné.

Strava:
Plná penze: 2100 kč
Polopenze: 1350 kč
Plná penze dětská: 3-6 let 1575 kč, 6-15 let 1775 Kč
Polopenze dětská: 3-6 let 1000 kč, 6-15 let 1150 kč


Platby na účet 1411989006/2700 . Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Templštýn)

_______________________________________________________________

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 15. 4. 2023 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 31. 5. 2023.

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.
V případě zrušení tábora kvůli epidemiologické situaci se peníze za tábor vrací. 

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz) - řeší platby, ubytování
Lucka - 605 733 283 (lucky.darri@seznam.cz) - řeší web, přihlášky

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
ke dni 26. 4. 2024
počty míst jsou orientační, mohou se upravit podle zájmu přihlášených na různé sporty

agility + dogfrisbee
1. Marťa + Raxa
2. Natka + Dante
3. Terezia + Blacky
4.
5.
6.


agility + dogdancing
1. Lucie + Brownie
2.
3. 
4. 
5. 
6. 

dogdancing + dogfrisbee
1. Alča + Messi
2. Lea + Frank
3. 
4.
5.
6.

dogfrisbee
1. Terka + Ember
2. Tereza + Joey
3. Ema + Dusty

agility
1. Lucka + Alto
2. Ivana + Jessie
3. Lucka + Zoe
4. Ivana + Nella
5. 
6. 

dogdancing
1. Jana + Rozka
2. Tamara + Megy
3. Václava + Pepíno