AKTUALITY

Haluze se dějou a tak Dumpík včera získal titul Master of Dogdancing I. Tím naši hvězdnou taneční kariéru asi končíme, dokud jsme v nejlepším, že? :-))

Druhé dogfrisbee závody i se sáňkovými pejsky! Na akci jsme jeli přímo z tábora pasení, kde Dumpík makal jak ďas, takže ten už si dal jen distančky (Quad a SPTF), stejně tak si SPTF zaběhal i Cafu (ten si zazávodil i v druhé divizi s Alčou) a Fleček (ten měl svou premiéru a chytil celý jeden disk!! ), zatímco Pikynek...

Po roce opět dogfrisbee závody! Pořád jsem si myslela, jak stihnu natrénovat... No, abych to zkrátila - NESTIHLA! Pikyho sestavu jsem si smolila na papír v pátek, Dumpík byl po táboře pasení polomrtvý a šel jen distančky, ale svou frisbee premiéru si kromě Pikyho střihnul aspoň v distančkách i Cafunka.

To tak jednoho dlouhého zimního večera sedíte s kamarády mushery u rumíku a váš kluk dostane bezvadný nápad: přihlásíme se všichni na triatlon! Tak jasně, že v tu chvíli to vypadalo jako báječný nápad. A proč si rovnou nedat ten nejtěžší terénní v ČR, že? A tak jsme se nahlásili na červencový Šindel Cup... Ti šílenější z nás na verzi...

IHT2 Pohořelice 10. 7. 2021, rozhodčí Matušová, 90 bodů (Excellent), 1. místo ze 7

IHT2 Martínkovice 3. 7. 2021 - 93 bodů, Excellent, 1. místo z 9, rozhodčí Ivana Horská

V pátek po celých 4 trénincích na našem táboře s Alena Smolíková složil Dumpík dogdancingové zkoušky HtM1 a F1, nicméně asi budeme muset i víc potrénovat a zopáknout si tu první na Výborně, ať je z něj Master první úrovně, což bude asi i náš taneční strop :-)

Sobota a neděle byla pasecí a výletní. S Dumpíkem jsme závodili na trialech v Libušíně, rozhodčí Miroslav Vostřez nám oba dny postavil moc pěkný a prostorný parkur a Dumpík mě mile překvapil, že i v neděli, kdy už se ovendám moc nechtělo šlapat, udržel nervy na uzdě.
IHT1 sobota 12. 6. 2021 - Excellent 94 bodů, 1. místo ze 7...