Welcome Summer Online / RAK online dogfrisbee cup

25.04.2021

Jelikož covid stále nenahrává dogfrisbee závodům, zúčastnili jsme se aspoň online závodů Welcome Summer v režii Divokého západu. A tentokrát se nám v MiniDistance zadařilo ! Některým mým expertům se sice víc dařilo až ve druhém, tréninkovém kole, ale platí pouze to první, takže nic naplat :-)

A jak jsme mezi všemi 69 závodníky z několika zemí dopadli?
1. místo - choďák Dumpík (22,5 bodu - plný počet ), můj dokonalý chytač, který dal plný počet v obou kolech :-)
6. místo - sáňkový Fredík (20 bodů), je to mega frajer, který se naučil obíhat mě a hned se dá využít jeho úžasný chytací potenciál!
16. místo - sáňkový Pique (18 bodů), magor skokan, který občas vypne a prostě nechytá , ale ve druhém kole pochytal plný počet, takže na to má!
17. místo - mamky knedlíček Candy (18 bodů), no kdyby mi zavčas pustila ten poslední disk, tak ještě mohla mít plný počet, ale i tak je to na ni bez tréninku super výkon :-)
24. místo - sáňkový slon Fleck (15,5 bodu), vůbec poprvé chytal hody přes 30 metrů a byl BOŽÍ, takže s ním přece jen asi to frisbee budu hrát :-)

33. místo - sáňkový Cafu (13,5 bodu), normálně se mu daří víc, ale zrovna měl slabší pinkací chvilku :-)


Děkujeme Divokému západu za uspořádání závodů!  Samozřejmě díky i všem členům našeho týmu Pohořanští vidláci, myslím, že jsme se jednoznačně stali nejúspěšnějším týmem závodů.

Samozřejmě i díky našim sponzorům a partnerům Aptus CZ & SK a Weber mlýn - ACANA, ORIJEN CZ, díky kterým nám to takhle pěkně lítá!