IHT3 Těně + MČR v koloběhu Plzeň

20.06.2020

Výživný víkend je za námi :) V pátek po práci jsem naložila 4 psy, kolobku a hurá do Tění na noční dešťové posezení s holkami z Ostravy :) 

Po krušném ranním vstávání mě s Bugym čekalo IHT3 pod taktovkou Helči Muzikářové. Všude bláto, mokro a pořád lilo, byla to taková bahenní válka s ovcemi :D S naším výkonem příliš spokojená nejsem, ale nakonec z toho bylo 6. místo ze 13 a 79 bodů ze 100. No hlavně že Bugmenek měl radost jako vždy :) 

Po výkonu jsem si dala dva obědy, usnula a pak mě napadlo, že bych tedy přece jen mohla jet do Plzně na Zlatou koloběžku už na kritérium a ne až na štafetu. Blesková akce, holky mě v Plzni nahlásily, já skočila do auta, na místě mi jak na formuli 1 nahodily na kolobku čipy, kola atd. a za 20 minut už jsme stály na startu :D 6 kol (celkem 6,5 km), i přes to moje totální netrénování se mi nejelo zas tak špatně, v cílové rovince jsme si daly krásný souboj s Hankou a v cíli jsem málem vyhodila oba obědy :D , vyneslo mi to 4. místo z 19 žen. Pro jistotu se pak rozpršelo ještě víc a do štafety jsme za BoKolobku nastoupily promočené na kost, ale byla to sranda největší :D S Natkou a Kikou jsme si s úsměvem na rtech zajely pro 1. místo. 

Na nedělní vyhlášení už jsem sice byla pryč, bo jsem hned ráno spěchala do Olomouce, ale holky byly tak zlaté, že si mě na bednu donesly aspoň nakreslenou :D :D :D Tak díky a zase někdy!