Velká cena Zuberce 2020

23.02.2020

Vzhledem k počasí, které je letos fakt v úletu, a zraněním obou mých sáňkových psů už jsme s nějakou sezonou ani nepočítali, ale nakonec se haluzově naskytla příležitost jet na závody do Zuberce. Sníh byl, předpověď v pohodě, Fred za sebou pár tréninků měl, takže hurá za zimou!


1. den (8km): Běžky namazané ze servisu, trať fajná, i když na bruslení moc ne :D Na saních to musela být bomba, na běžkách jsem se kvůli absenci tréninku vytrápila tak, že jsem myslela, že mi zemřou holeně :D Jediný zádrhel byl na rozdělování tratí, kde mě hlídka urputně chtěla navést na kratší trať a já nechtěla, takže mě nakonec zamotali do pásek i s dřevěnou tyčkou, jak přebíhali přede mnou i za mnou :D Po potrhání a vymotání všech pásek už cajk. Průběžné 2. místo mezi ženami, 4. i s chlapy. Večer busem na párty s rumíkem, tam spousta guláše a spešl čučoriedkový rum, ale únava a odjezd busu zpět na stakeouty nás nenechali to příliš rozjet :P


2. den (8km): Běžky nově přemazané, ale zaboha nechtěly jet. Trať byla měkčí, slunko svítilo, holeně už i přes Aulin odešly do věčných lovišť, ale zato Fred bojoval, co mohl. Jízda psa pocitově lepší, čas výrazně horší, ale nebyli jsme jediní, většině lidí to prostě nějak nejelo. I tak jsme si to užili a udrželi 2. místo. 


Díky všem za krásný víkend a příští rok snad zase! Tentokrát už třeba na saních? :)