Závody "W Buku"

24.10.2020

S covidem šla celá mushingová sezona do háje, což se bohužel nakonec i celkem (hlavně finančně) "hodí", páč z mých sedmi psů jich je teď šest často na veterině a sedmý je sice zdravý, ale lehce retardovaný :D Nicméně když se naskytla možnost jet na závody do Polska, moc jsem neváhala a vydala se do Buku závodit aspoň s Fredem a Pikym v SC2 a s Flečkem jen potrénovat, neb na 4,8 km ještě není připraven.

Trať naprosto parádní a zábavná, celá lesem, rovinky i kopečky, sucho i bahno (Fred se těšil, jak mě protáhne všemi loužemi jako obvykle, ale nakonec tam byly jen blátosrajdy). 

První kolo z mé strany trochu opatrné, přece jen bylo ten den dost vedro a kluci ještě nejeli ani jeden ostrý rychlostní trénink. Ztráta 12 sekund na první Zuziu bylo reálné dohnat. Druhý den bylo výrazně chladněji, vyměnila jsem klukům šňůry a dupala jsem jak o život, bo mi Martin řekl, že pokud nevyhraju, tak se nemám vracet domů, tož motivace celkem cajk. Nakonec mi to ale tak o jedno dloubnutí nevyšlo, jelikož výsledný čas po 2 dnech jsme měly se Zuziou zcela totožný :-))  Domů jsem se zkusit vrátila a prošlo mi to, ale bylo to o fous! 

Díky všem za parádní víkend, trénujeme dál a snad se brzy zase někde potkáme...

Trať: 4,8 km, celkově 1. místo (dělené) z 10
1. den: 9:38 min, avg 29,5 km/h, max 43,3 km/h
2. den: 9:17 min, avg 31,2 km/h, max 43,9 km/h